NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Szukamy polonijnych talentów!

Szukamy polonijnych talentów!

13.04.2013, godz. 02:00
joanna mrzyk
foto:

Oj, będzie się działo! Fundacja Uśmiech Dziecka i jej dyrektor Joanna Mrzyk chcą zorganizować konkurs polonijnych talentów. Jeśli więc marzycie o sławie, to może być pierwszy krok w waszej karierze!

- Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie Talent Show. Celem jego jest wyłonienie najciekawszej osobowości wśród Polonii, posiadającej różnorodne talenty i umiejętności - mówi Joanna Mrzyk.

Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych - dla dzieci w wieku 5-15 lat oraz dla dorosłych.

- Eliminacje odbędą się po 15 maja, a finał 15 czerwca, podczas festynu organizowanego przez Children's Smile Foundation - mówi Mrzyk.

Fundacja nie tylko bawi, ale przede wszystkim pomaga. Dzięki inicjatywom, jakie podejmuje, i wsparciu środowiska polonijnego udało się już niejeden raz przywrócić uśmiech na twarzach poszkodowanych przez los dzieci.

- Ostatnio fundacja pomogła Adasiowi Aftyce. Na pokrycie kosztów jego leczenia przekazaliśmy łącznie 13020 dol. Do domów dziecka w Polsce ostatnio łącznie przekazaliśmy ponad 11 tysięcy dolarów. To wszystko dzięki pomocy ludzi, którzy biorą udział w naszych imprezach i sponsorują naszą działalność - mówi Mrzyk.

Talent Show to kolejny taki pomysł. Rejestracja uczestników odbywa się drogą e-mailową: info@childrenssmilefoundation.org lub telefonicznie pod numerem 718-894-6443. Zapisy przyjmowane są do dnia 15 maja 2013 r. Nagrody dla uczestników zostaną ufundowane przez sponsorów. Fundacja zaprasza do współpracy firmy polonijne. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 347-277-6459.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: