NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Szokujące zabójstwo w Kalifornii… Jak matka Madzi

Szokujące zabójstwo w Kalifornii… Jak matka Madzi

04.03.2015, godz. 00:00
crime
foto:

Jeśli zarzut się potwierdzą, to istna bestia a nie matka. Samantha Green (23 l.) z Kalifornii została oskarżona o morderstwo swojego malutkiego 20-dniowego synka. Według śledczych, bezduszna kobieta poraniła ostrym narzędziem delikatne ciałko dziecka i wyrzuciła je do rzeki!

Jak podaje „Daily News”, dryfujące na bagnach dziecko znaleźli przypadkowi ludzie i powiadomili policję. Kobieta na samym początku śledztwa – niczym słynna w Polsce matka Madzi - twierdziła, że jej dziecko zostało porwane. Dopiero po kilkudniowym śledztwie wyszło na jaw, że to wyrodna matka sama pozbyła się maleństwa w brutalny sposób. Wersję, że dziecko zostało uprowadzane podtrzymywali również rodzice kobiety.

– Jesteśmy pewni, że nasza córka nie mogła celowo pozbyć się swojego nowo narodzonego synka. Ona bardzo go kochała – mówili lokalnej Randy i Laurie. Innego zdania jest prokurator, który nie ma wątpliwości, że za śmiercią noworodka stoi bezduszna matka. Sekcja zwłok dziecka wykazała, że maluszek zmarł z wychłodzenia.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: