NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy SZOKUJĄCE PRZESTĘPSTWO NA BENSONHURST Wszedł przez okno i zgwałcił kobietę

SZOKUJĄCE PRZESTĘPSTWO NA BENSONHURST Wszedł przez okno i zgwałcił kobietę

27.08.2014, godz. 04:00
Nowy Jork, mieszkanie, budynek,
foto:

David Evanson (25 l.) pod osłoną nocy włamał się do mieszkania 21-letniej kobiety, które znajduje się na Bensonhurst na Brooklynie. Jak podaje NYPD, do apartamentu wszedł przez okno. Napastnik rzucił się na śpiącą w łóżku kobietę. Najpierw zaczął ją dusić, a później ciągnąc za włosy przeszedł do salonu i tam - grożąc, że ją zabije jak będzie krzyczała -  brutalnie zgwałcił. Następnie jakby nigdy nic zwiał z miejsca zdarzenia, odjeżdżając samochodem pozostawionym pod blokiem.

Jak informuje NBC News nie był to pierwszy tego typu występek Evansona. Mężczyzna w 2012 roku został skazany zna sześć miesięcy więzienia za napaść na tę samą dziewczynę. Napastnik otrzymał dwuletni zakaz zbliżania się do swojej ofiary.

Niestety, gwałciciel najwidoczniej ma gdzieś wyroki i zakazy sadowe. Policja, ze względu na bezpieczeństwo kobiety, nie ujawniła dokładnego adresu gdzie doszło do gwałtu. NYPD poszukuje niebezpiecznego zboczeńca, którego opisano jako czarnoskórego mężczyznę: wzrost – 6 stóp 2 cale, waga – 150 funtów. Każdy kto posiada informacje na temat sprawcy proszony jest o kontakt z policją – Crime Stoppers (800) 577-TIPS (8477).

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: