NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Szef NYPD: Jeszcze daleko do zatrzymania mordercy Kariny

Szef NYPD: Jeszcze daleko do zatrzymania mordercy Kariny

20.08.2016, godz. 00:00
NYPD
foto:

Mimo wielu tropów, dziesiątek wskazówek w dalszym ciągu nie ujęto mordercy 30-letniej Kariny Vetrano. Choć rodzice zamordowanej twierdzą, że „policja jest blisko zatrzymania sprawcy...”, to szef NYPD mówi zupełnie odwrotnie.

– Czuję ból rodziny i bliskich tej młodej kobiety. Wiem jak bardzo chcą wiedzieć, że osoba odpowiedzialna za ten okrutny czyn zostanie zatrzymana i odpowie za to, co zrobiła, bo to pomoże im w pogodzeniu się ze stratą, ale w chwili obecnej nie możemy im niestety tego dać – mówił Bill Bratton na konferencji. – Nie mamy podejrzanego. Nie jesteśmy blisko aresztowania kogokolwiek w związku ze sprawą – dodał i ponownie zaapelował, aby każdy kto może mieć jakąkolwiek informacje zgłaszał ją dzwoniąc na policyjną infolinię 1-800-577-TIPS.
Wypowiedź szefa NYPD zbiegła się niemalże z konferencją rodziców Kariny – Cathie i Phila Vetrano – którzy mówili przed swoim domem na Howard Beach, że zatrzymanie sprawcy to kwestia krótkiego czasu. Według ekspertów kryminologii, twierdzenie policji o braku podejrzanych może być zamierzone po to, by „uśpić” czujność zabójcy.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: