NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Szczęście uśmiechnęło się do mieszkanki Karoliny Północnej. Mężowi zakazywała loterii, sama zagrała i... wygrała milion

Szczęście uśmiechnęło się do mieszkanki Karoliny Północnej. Mężowi zakazywała loterii, sama zagrała i... wygrała milion

28.10.2016, godz. 00:00
dolary
foto:

Mieszkanka Leicester w Karolinie Północnej wygrała w zdrapkę milion dolarów. Niby nic wielkiego, ale... 57-letnia Glenda Blackwell od lat kłóciła się z mężem, by nie wyrzucał pieniędzy w błoto wydając je na loterii.

Pani Blackwell od dawna tłumaczyła mężowi, że granie na loterii to nic innego jak marnowanie pieniędzy i zakazała mu kupowania jakichkolwiek zdrapek czy innych kuponów. Buddy, jej mąż nie dał się łatwo zreformować... Niedawno, kiedy żona jechała na zakupy poprosił ją, by „zagrał” jego liczby w Powerball.  Kobieta oczywiście nie miała zamiaru tego robić, ale kiedy Suttles Quik Mart „złamała” się i kupiła, ale zdrapkę Carolina Millions.  I jakże szczęśliwą, bowiem po zdrapaniu okazało się, że wygrała milion dolarów.  Kobieta zdecydowała się na jednorazową wypłatę i po podatkach, które w takim przypadku są potężne, wzięła do ręki $415.503. Powiedziała, że planuje kupić dom dla sienie i rodziny oraz wesprzeć edukację swoich dwóch wnuczek.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: