NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Szansa na zakup taniej polskiej książki w Nowym Jorku. Po dobrą lekturę do Piłsudskiego...

Szansa na zakup taniej polskiej książki w Nowym Jorku. Po dobrą lekturę do Piłsudskiego...

11.02.2014, godz. 19:44
Instytut Józefa Piłsudskiego w Ameryce
foto:

Jeszcze do 14 lutego (piątek) trwać będzie doroczny kiermasz książek, który został zorganizowany w Instytucie Józefa Piłsudskiego w Ameryce. Każdego roku kiermasz cieszy się dużym powodzeniem wśród naszych rodaków. Tym bardziej że można na nim nabyć cenne pozycje.

– Każdego roku odwiedzam wraz z nastoletnimi dziećmi kiermasz książek, który organizowany jest przez Instytut. To świetna okazja na wzbogacenie biblioteczki, tym bardziej, że ceny zaczynają się już od 1 dolara! – opowiada Alina, mama Mateusza (14 l.) oraz Oskara (11 l.). – Dodatkowo samo obcowanie z cennymi muzealnymi eksponatami pomaga moim synom zrozumieć historię Polski – dodaje Alina...

– Podczas kończącej się już wyprzedaży można nabyć nowości oraz dublety ciekawych wydawnictw: książki, albumy, broszury – zachęca dr Iwona Korga, dyr. wykonawczy Instytutu.

Kiermasz trwa w godzinach od 10:00 – 17:00. Sprzedaż to nie wszystko; część używanych książek można otrzymać całkowicie za darmo. Instytut Józefa Piłsudskiego znajduje się przy 180 Second Ave (pomiędzy ulicami 11 i 12).

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: