NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Syn zginął z ręki ojca, bo był homoseksualistą

Syn zginął z ręki ojca, bo był homoseksualistą

04.04.2016, godz. 00:00
Ojciec zabił syna
foto: Facebook

Ojciec zastrzelił swojego syna za to, że jego potomek był gejem. 69 – letni Szehada Khalil Issa został aresztowany przez policję, gdy ta przyjechała do jego domu, bo sąsiedzi zadzwonili na linię alarmową. Tam znaleźli dwa ciała -  jego żony, zadźganej nożem 68-letniej Rabihah Issa, w środku domu, i  ich 29-letniego syna Amira Issa tuż koło niego.

Prokurator w Los Angeles postawił mu zarzuty celowego zastrzelenia shotgunem swojego syna  ponieważ był homoseksualistą.  Dochodzenie w sprawie śmierci żony jest w toku.
- To jest morderstwo popełnione ze względu na orientację seksualną ofiary - oświadczyło biuro prokuratora okręgowego w Los Angeles. Shehada Issa zeznał zaraz po aresztowaniu, że zastrzelił syna w samoobronie zaraz po tym, gdy odkrył w domu ciało zamordowanej żony. Ale policjanci mu nie wierzą. Prokuratora ujawniła, że Issa już wcześniej, i to wielokrotnie,  groził, że zabije syna z powodu jego orientacji seksualnej. Issa siedzi w areszcie bez możliwości wyjścia z niego po zapłaceniu kaucji. Jego proces ma się zacząć za tydzień. Jeżeli zostanie skazany, grozi mu dożywocie bez możliwości warunkowego zwolnienia

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: