NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Świętowali z kolegą-gejem, zostali pobici po wyjściu z restauracji

Świętowali z kolegą-gejem, zostali pobici po wyjściu z restauracji

20.08.2013, godz. 02:00
Crime scene
foto:

Billie i Jacob James-Vogel wybrali się na uroczystą kolację z okazji 40. urodzin kobiety. Niestety, miły wieczór został brutalnie przerwan przez trzech bandziorów, którzy ich napadli, zwyzywali i pobili.

 

Pobici po wyjściu z restauracji
Billie i Jacob James-Vogel wybrali się na uroczystą kolację z okazji 40. urodzin kobiety. Niestety, miły wieczór został brutalnie przerwan przez trzech bandziorów, którzy ich napadli, zwyzywali i pobili. Małżonkowie i ich znajomi celebrowali w restauracji Shi na Queensie. Kiedy wyszli w towarzystwie kolegi-geja podeszła do nich grupa trzech młodych mężczyzn – donosi NY1. Jak zeznali policji, napastnicy najpierw zaczęli ich obrzucać ordynarnymi wyzwiskami a następnie doszło do rękoczynów. Nie oszczędzili nawet kobiety, którą rzucili na ziemię z taką siłą, że dostała wstrząśnienia mózgu. Ma też liczne obicia i złamany palec. Jej mąż, oprócz potłuczeń, ma opuchnięte oko, nad którym trzeba było założyć kilka szwów. Policji udało się aresztować jednego z podejrzanych – Nikolaosa Katsosa (28 l.), który usłyszał już zarzuty. Pozostali dwaj są poszukiwani.
SAL

Małżonkowie i ich znajomi celebrowali w restauracji Shi na Queensie. Kiedy wyszli w towarzystwie kolegi-geja podeszła do nich grupa trzech młodych mężczyzn – donosi NY1. Jak zeznali policji, napastnicy najpierw zaczęli ich obrzucać ordynarnymi wyzwiskami a następnie doszło do rękoczynów. Nie oszczędzili nawet kobiety, którą rzucili na ziemię z taką siłą, że dostała wstrząśnienia mózgu. Ma też liczne obicia i złamany palec. Jej mąż, oprócz potłuczeń, ma opuchnięte oko, nad którym trzeba było założyć kilka szwów. Policji udało się aresztować jednego z podejrzanych – Nikolaosa Katsosa (28 l.), który usłyszał już zarzuty. Pozostali dwaj są poszukiwani.

 

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: