NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Świetny pomysł na Dzień Dziecka w New Jersey! Premiera „Gabriela”

Świetny pomysł na Dzień Dziecka w New Jersey! Premiera „Gabriela”

24.05.2014, godz. 00:00
Gabriel
foto:

Fundacja Polonia for Kids (P4K) ma dla wszystkich polonijnych dzieci cudowną propozycję! 1 czerwca o 15:00 w Ritz Theatre w Elizabeth (New Jersey) odbędzie się specjalny, jedyny w USA pokaz dziecięcego filmu Mikołaja Haremskiego „Gabriel”, który fundacja ściągnęła do USA dzięki uprzejmości łódzkiego studia produkcji filmowej Anima-Pol.

– Odbyło się to za pośrednictwem pani Weroniki Kot, która entuzjastycznie podeszła do tematu wyświetlenia jednego z ich filmów za granicą – powiedziała Małgorzata Kamińska z Polonia for Kids. Film opowiada o dwunastoletnim Tomku (Jan Rotowski), który mieszka z dziadkami i którego pasją są wyścigi na gokartach. Pewnego dnia postanawia wyruszyć w świat, aby odnaleźć swojego ojca (Zbigniew Zamachowski)...
Organizatorzy zapewniają, że $12 wydane na bilet zwróci się z nawiązką, bo w programie przewidziane są także konkursy z nagrodami i inne atrakcje.


Bilety można kupić m.in. w Viva Dance Studio w Trenton, Polka Deli w Filadelfii, Agencji Universal w Linden, RAMPA Millenium na Greenpoincie, Boczniewicz Travel w Clifton i Classic Travel w Wallington. Wejściówki dostępne są także przez internet: http://sonyticket.com/index2.html Dodatkowe informacje: Violeta (609 577 5312) i Tomek (201 878 7990).

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: