NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Super silna dziewczyna z Virginii. By ratować ojca podniosła samochód

Super silna dziewczyna z Virginii. By ratować ojca podniosła samochód

14.01.2016, godz. 00:00
super siła, super girl, siłaczka, silna dziewczynka
super siła, super girl, siłaczka foto:

Charlotte Heffelmire z Fairfax w Virginii to prawdziwa superwoman. Drobnej budowy dziewiętnastolatka uratowała ukochanego ojca… podnosząc potężnego pickupa, który na niego spadł.

Wszystko wydarzyło się jakiś czas temu, ale dopiero teraz o nastolatce zrobiło się głośno, bowiem przyznano jej Citizen Life Saving Award czyli nagrodę dla obywatela ratującego życie. Przyjmując wyróżnienie z rąk przedstawicieli Fairfax County Fire and Rescue Department skromna Charlotte Heffelmire mówiła o swoim czynie jakby był czymś bardzo zwykłym i normalnym, a nie heroicznym wyczynem.
- Tata pracował w garażu. Reperował pickupa i leżał pod nim. Ja z kolei robiłam coś wokół domu. Nawet nie pamiętam czego potrzebowałam, ale poszłam do garażu. Kiedy tam weszłam pomieszczenie się paliło, samochód leżał już na podłodze, a spod niego wystawał tata. No i po prostu podbiegłam i podniosłam samochód. (…) Nie wiem, chyba w przypływie adrenaliny, włączył mi się jaki „super mode” – opowiadała ważąca niespełna 55 kilogramów dziewczyna.
Co by to nie było to faktem jest, że uratowała ojca i wezwała szybko karetkę i straż. Dzięki temu ukochany ojciec żyje, a garaż nie spłonął całkowicie.
Okazało się, że lewar podtrzymujący auto puścił, a z baku w czasie upadku wylała sie benzyna, która zapaliła się od iskry.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: