NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Strzelaniny w NYC: dwie kobiety nie żyją, 4-letnia dziewczynka w szpitalu

Strzelaniny w NYC: dwie kobiety nie żyją, 4-letnia dziewczynka w szpitalu

14.07.2017, godz. 00:00
broń, pistolet
broń, pistolet foto:

Dwie młode kobiety nie żyją, czteroletnia dziewczynka walczy o zdrowie w szpitalu. To efekt strzelanin, do których doszło w ciągu zaledwie jednego dnia na Brooklynie i Bronksie.

To była wyjątkowo niespokojna środa w metropolii. Najpierw, niemalże w samo południe doszło do strzelaniny na Bronksie u zbiegu East 167th St. i Webster Ave. Kule, które najprawdopodobniej miały trafić kogoś innego, dosięgły 4-letnią dziewczynkę. Dziecko trafiło do szpitala i na szczęście przeżyje. Kilka godzin po incydencie policja dorwała sprawców. W areszcie znaleźli się James Thomas (57 l.) i Fredrick Fielder (33 l.). Dlaczego strzelali i kto był celem, to sprawdzają śledczy.
Do kolejnej, i tragiczniejszej w skutkach strzelaniny doszło, wieczorem na Brooklynie. Około 10 wieczorem do grupy ludzi stojących przed blokami Stuyvesant Garden Houses przy Gates Avenue w Bedford-Stuyvesant, ktoś otworzył ogień. Kule trafiły dwie kobiety: 21-letnią w głowę a 29-letnią w plecy. Pierwsza trafiła do Woodhull Hospital, druga do Kings County Hospital. Obie zmarły. Policja wciąż poszukuje sprawców. Śledczy ustalają, czy kobiety były zamierzonym celem czy też zostały trafione przypadkowo.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: