NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Strzelanina w nocnym klubie na Manhattanie. Trzy kobiety trafione kulami. Jedna nie żyje

Strzelanina w nocnym klubie na Manhattanie. Trzy kobiety trafione kulami. Jedna nie żyje

12.10.2015, godz. 22:00
crime
foto:

Club Motivo – popularny klub nocny we Flatiron District na Manhattanie – stał się sceną krwawych wydarzeń. W poniedziałek około 4 nad ranem doszło tam do strzelaniny. Kule dosięgły trzy kobiety, zabijając jedną z nich. Według policji, ofiary są zupełnie przypadkowe. Sprawca jest ciągle poszukiwany.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że podejrzany o dokonanie zbrodni najpierw awanturował się wewnątrz klubu. Najprawdopodobniej chciał wejść do środka, ale „bramkarze” i manager nie pozwolili mu na to, gdyż klub miał być wkrótce zamykany.
Rozwścieczony mężczyzna miał wówczas pobiec do zaparkowanego przy Broadwayu samochodu z którego wyjął broń i zaczął strzelać do ludzi wychodzących z lokalu. Kule trafiły trzy kobiety.
Kiedy policja przyjechała na miejsce, znalazła przed klubem leżąca we krwi twarzą do ziemi z raną w plecach 24-latkę. Po przewiezieniu do szpitala lekarze mogli już tylko stwierdzić jej zgon.
Dwie inne kobiety, w wieku 25 i 30 lat, z ranami ramienia, stopy i biodra też trafiły do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Sprawca – opisywany jako ciemnoskóry mężczyzna w wieku około 20 lat – uciekł ciemnym samochodem. Najprawdopodobniej marki BMW.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: