NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Strzały słychać we wszystkich dzielnicach. Krwawy weekend

Strzały słychać we wszystkich dzielnicach. Krwawy weekend

26.08.2014, godz. 00:00
NYPD, brutalne dzialania policji
NYPD, Nowy Jork, Al Sharpton, Bill de Blasio, brutalność policji, protesty przeciwko policji foto:

Kolejny krwawy weekend w metropolii. Siedem osób zostało rannych, w tym jedna w stanie krytycznym walczy o życie, w wyniku strzelanin, do których doszło w czterech dzielnicach Nowego Jorku.

Jak informuje Daily News, krwawy weekend rozpoczął się od strzelany w kompleksie mieszkalnym Prospect-Lefferts Gardens, znajdującym się przy Clarkson i Nostrand Ave na Brooklynie. Tam dwóch mężczyzn w wieku 21 i 34 lat zostało postrzelonych w klatkę piersiową. 34-latek w stanie krytycznym walczy o życie w szpitalu.

Do kolejnego incydentu z użyciem broni palnej doszło na Bronksie. Tam w nogę postrzelony zostal 22-latek. NYPD aresztowała już dwóch podejrzanych.

Do kolejnego niebezpiecznego incydentu doszło na Queensie, nieopodal Merrick Blvd. i 109th Ave, gdzie postrzelono 27-letniego mężczyznę. Kolejna osoba oberwała kulką w kolano. Do strzelaniny doszło przy 10th St. i 40th Ave. na Long Island City.

Następna strzelanina miała miejsce przed Hudson River Cafe przy W. 133rd St. i 12th Ave. na Harlemie. W tym wypadku NYPD aresztowała już czterech podejrzanych. Do ostatniego incydentu doszło przy Lexington Avenue na Manhattanie - tam w nogę został postrzelony mężczyzna.


REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: