NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy STATEN ISLAND. Od genitaliów na wierzchu do papierosa w kurzym dziobie

STATEN ISLAND. Od genitaliów na wierzchu do papierosa w kurzym dziobie

29.03.2014, godz. 00:00
kury
foto:

To historia o Pawlakach i Kargulach, tylko... że ze Staten Island. Między mieszkającymi obok siebie rodzinami o faktycznych nazwiskach Conti i Gabel od lat dochodziło do różnych waśni. Sąsiedzi nie przebierali w metodach, by zrobić sobie na złość, co bardzo często kończyło się wezwaniem policji. Ale ostatnia „psota” to już było za wiele. Skończyła się aresztowaniem...

Pani Michelle Conti (37 l.) od dawna narzekała, że Gebel’owie hodują kury. Skarżyła się innym sąsiadom, że ma dość wiecznego gdakania i unoszących się wszędzie piór. Kiedy wracając kilka dni temu do domu zobaczyła jedną z kur na ulicy, nacisnęła gaz do dechy i ją przejechała! Ale to nie koniec. Zatrzymała auto, wysiadła i zaczęła kopać nieżywą kurę, a na koniec włożyła jej do dzioba papierosa, robiąc serię pamiątkowych zdjęć – wynika z dokumentów sądowych.

Oczywiście wszystko widział Charles Gabel (80 l.) i jego żona Angie (57 l.). Wezwali policję, która aresztowała panią Conti. Było to dosłownie dzień po tym, jak stróże prawa interweniowali, gdy kobieta tak się kłóciła z sąsiadem, że w końcu pchnęła i powaliła 80-latka na ziemię.
Pani Conti będzie musiała stawić się ponownie w sądzie za kilka tygodni, podobnie zresztą jak jej mąż Vincent Conti (47 l.), który także ma nietypową sprawę: pod koniec zeszłego roku pokazał pani Gabel genitalia.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: