NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Staten Island: Chciał sprzedać niemowlę na Craigslist

Staten Island: Chciał sprzedać niemowlę na Craigslist

07.08.2013, godz. 00:00
Dziecko niemowlę
foto:

Policja aresztowała Paula Marqueza ze Staten Island, który wystawił na sprzedaż... 2-miesięczne dziecko swojej dziewczyny.

 

Staten Island, NY
Chciał sprzedać dziecko na Craigslist
Policja aresztowała Paula Marqueza ze Staten Island, który wystawił na sprzedaż... 2-miesięczne dziecko swojej dziewczyny. Według znajomych matki i mężczyzny, od czasu porodu Marquez narzekał, że czuje się zaniedbany - podaje Fox News. Więc postanowił zaradzić sytuacji. Dał ogłoszenie na Craigslist. Za dziecko żądał jedynie 100 dol. Na szczęście jeden z użytkowników strony zaalarmował policję. Marquez usłyszał już zarzuty. Tłumaczy się, że to miał być tylko żart. Ale dla prokuratury i sądu nie ma w tym nic śmiesznego. SAL

Według znajomych matki i mężczyzny, od czasu porodu Marquez narzekał, że czuje się zaniedbany - podaje Fox News. Więc postanowił zaradzić sytuacji. Dał ogłoszenie na Craigslist. Za dziecko żądał jedynie 100 dol. Na szczęście jeden z użytkowników strony zaalarmował policję. Marquez usłyszał już zarzuty. Tłumaczy się, że to miał być tylko żart. Ale dla prokuratury i sądu nie ma w tym nic śmiesznego.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: