NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Stał się bohaterem Ameryki... ale sam miał problemy z prawem

Stał się bohaterem Ameryki... ale sam miał problemy z prawem

10.05.2013, godz. 01:00
Cleveland. Planowali wysadzenie mostu
foto:

Charles Ramsey (43 l.) od kilku dni króluje we wszystkich mediach. Jego twarz widać na okładkach wielu gazet obok wielkich gwiazd popkultury. Na jego punkcie oszalał Internet - bohater z Cleveland ma już pokaźną rzeszę swoich fanów. A producenci T-shirtów już wypuścili na rynek podkoszulkę z jego wizerunkiem...

W końcu to on, luzak z Cleveland, doprowadził do uwolnienia trzech młodych kobiet z rąk porywacza. Dziś media prześcigają się w opisywaniu historii wybawcy. I nie jest ona wcale świetlana...

Okazuje się bowiem, że Charles Ramsey sam ma pokaźną kartotekę kryminalną. Kilka razy siedział w więzieniu za pobicie żony, był też skazany za przyjęcie skradzionej własności. Ma na swoim koncie również handel narkotykami.

Jak podaje "Daily News", mężczyzna miał siedzieć za kratkami skazany wyrokami w 1997 i 2003 r. W pierwszym przypadku miał się znęcać nad swoją byłą żoną - Rochelle. Bohater z Cleveland nie wywiązywał się również z obowiązku płacenia alimentów na obecnie 15-letnią córkę.

W styczniu 2003 r. Ramsey został ponownie aresztowany za przemoc domową. Podczas odsiadki w więzieniu stanowym żona bohatera po ośmiu latach małżeństwa złożyła pozew o rozwód.

Co na to sam Ramsey? Mówi dziennikarzom, iż nigdy nie twierdził, że jest bohaterem lub świętym.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: