NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Sprawca wypadku na Long Island, został już oskarżony. Pijak wytrzeźwiał, a ofiara w grobie

Sprawca wypadku na Long Island, został już oskarżony. Pijak wytrzeźwiał, a ofiara w grobie

16.06.2014, godz. 00:00
Thomas Stavola
foto:

Policja z Suffolk County formalnie aresztowała mężczyznę, który był sprawcą śmiertelnego wypadku... Thomas Stavola (na zdjęciu, 54 l.) po pijanemu siedział za kierownicą swojego audi i pędził nim jak oszalały. W pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem, uderzając w mercedesa prowadzonego przez Monikę Peterman (45 l.).

Jadąca prawidłowo, niewinna kobieta wskutek wypadku odniosła liczne obrażenia ciała. Gdy na miejsce zdarzenia przyjechały służby ratunkowe, ranna została przewieziona do St. Catherine of Siena Medical Center w Smithtown. Mimo rozpaczliwych prób ratunku, lekarzom nie udało się uratować jej życia.

Tymczasem lekko rannego sprawcę wypadku przetransportowano w inne miejsce - do Stony Brook University Hospital. Znalazł się pod opieką tamtejszych specjalistów, ale śledczym nie przeszkodziło to w oskarżeniu 54-latka o spowodowanie śmieci na drodze.

Sprawa przeciwko mężczyźnie odbędzie się w First District Court w Central Islip. Dochodzenie ciągle jest w toku i detektywi zbierają szczegóły informacji na temat tragicznego zdarzenia.


foto materiały policji z Suffolk County

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: