NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Spotkanie kobiet biznesu na Manhattanie, czyli... Women Power po raz drugi

Spotkanie kobiet biznesu na Manhattanie, czyli... Women Power po raz drugi

05.03.2016, godz. 00:00
Polonia, konsulat, kobiety biznesu, konsilat RP
Polonia, konsulat, kobiety biznesu, konsilat RPWydział Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI) Konsulatu Generalnego RP w Nowym Jorku foto:

W siedzibie Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI) Konsulatu Generalnego w Nowym Jorku odbyło się niedawno spotkanie Women Power.

W spotkaniu przygotowanym przez konsul Sabinę Klimek, kierownika WPHI oraz Magdalenę Kulisz, właścicielkę Orange River Media, wzięło udział kilkadziesiąt kobiet z kręgu biznesu mogących poszczycić się polskim pochodzeniem. Na co dzień panie reprezentują różne branże i profesje pracując dla korporacji lub też prowadząc swoje własne biznesy. Czwartkowe spotkanie było okazją do wymiany wzajemnych doświadczeń. W trakcie wieczoru Magda Kulisz, która powołała do życia projekt Women Power, przeprowadziła prezentację na temat zdobywania i utrzymywania kontaktów na Facebooku. Z kolei gość specjalny Weronika Sobolak, Polka pracująca dla Facebooka, opowiedziała obecnym o swojej karierze i pracy dla tego internetowego giganta. W części artystycznej odbył się recital Karoliny Rose, która na co dzień na co dzień pracuje w branży finansowej.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: