NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Specjalny gość balu, który już w sobotę odbędzie się w Garfield. Kozakiewicz u podróżników...

Specjalny gość balu, który już w sobotę odbędzie się w Garfield. Kozakiewicz u podróżników...

29.01.2014, godz. 19:25
Władysław Kozakiewicz
foto:

Władysław Kozakiewicz gościem specjalnym 17. Balu Podróżnika! Już w tę sobotę na dorocznej imprezie będzie można nie tylko wspaniale się bawić, ale również spotkać sławnych sportowców... Pojawi się m.in. mistrz olimpijski w skoku o tyczce Władysław Kozakiewicz. – To nie tylko sportowiec, ale i podróżnik, który objechał niemal cały świat. Poza tym mistrz olimpijski kocha się bawić. Podczas balu będzie więc okazja, aby poznać go od zupełnie innej strony: towarzyskiej – zaprasza Jerzy Majcherczyk, organizator balu.

Podczas Balu Podróżnika przewidziane są również spotkania z zaproszonymi gośćmi, które odbędą się tuż przed oficjalnym rozpoczęciem imprezy, w godzinach od 7 do 8 pm. – Każdy z naszych gości przedstawi swój dorobek w postaci multimedialnej prezentacji, a po spotkaniu będzie podpisywał książki. I tak tajemnicza Polka z Zanzibaru Ewa Chylak-Winska pozycję pt: „Afryka Kapuścińskiego”, Anna Nieckula-Roberts „Zapiski z Afryki”, zaś Władysław Kozakiewicz „Nie mówcie mi jak mam żyć” – dodaje Majcherczyk.

Przypomnijmy, Bal Podróżnika odbędzie się w nocy z 1 na 2 lutego w godz. 7 pm – 3 am w Royal Manor w Garfield, NJ. Więcej informacji o balu można znaleźć na stronie www.odkrywcy.com (także dzwoniąc pod numer telefonu 1-973-473-1249).

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: