NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Śmiertelny wypadek na Greenpoincie

Śmiertelny wypadek na Greenpoincie

31.12.2013, godz. 02:00
Śmiertelny wypadek na Greenpoincie
śmierć na drodze, wypadek, śmiertelne potrącenie pieszego, Greenpoint foto:

Następna śmierć na McGuinness Boulevard... Tym razem pod kołami samochodu zginęła 32-letnia kobieta, która przechodziła przez tę ruchliwą ulicę na skrzyżowaniu z Nassau Avenue.

Do tragedii doszło w niedzielę późnym wieczorem. Jak ustaliła policja, 32-letnia Nicole Detweiler, została uderzona najpierw przez BMW, a następnie przez ciężarówkę Isuzu. Obaj kierowcy zatrzymali się i próbowali udzielić kobiecie pierwszej pomocy... Jak zeznali świadkowie, kierowca ciężarówki Roberto Amador (35 l.) szybko pobiegł do najbliższego deli i poprosił sprzedawcę, by wezwał pomoc. – On wbiegł do sklepu i był wyraźnie roztrzęsiony; powiedział, żebym zadzwonił pod 911. Zrobiłem to, a potem wybiegłem na zewnątrz i zobaczyłem kobietę leżącą na ziemi. To był naprawdę straszny widok – mówił sprzedawca Mohammed Miah.
Wezwani na miejsce sanitariusze nie mogli już nic zrobić dla kobiety i na miejscu stwierdzili jej zgon. Policja nie podała, z czyjej winy doszło do wypadku, ale aresztowała kierowcę ciężarówki za niebezpieczną jazdę bez odpowiednich zezwoleń. Niedzielny wypadek to kolejny na McGuinness Boulevard, który przez wielu mieszkańców polskiej dzielnicy nazywany jest „bulwarem śmierci”.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: