NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Śmiertelny weekend na ulicach metropolii. Cztery ofiary piratów drogowych

Śmiertelny weekend na ulicach metropolii. Cztery ofiary piratów drogowych

01.03.2016, godz. 00:00
wypadek na ulicy, zaboty pieszy, śmierć na drodze
wypadek na ulicy, zaboty pieszy, śmierć na drodze, śmiertelny wypadek foto:

To był tragiczny weekend na nowojorskich drogach. Zaledwie w ciągu 24 godzin cztery osoby - rowerzysta i troje pieszych, zostało zabitych przez piratów drogowych na Brooklynie, Queensie i Bronksie.

Pierwszy śmiertelny incydent miał miejsce z soboty na niedzielę na Bronksie. Około drugiej nad ranem przechodzący przez skrzyżowanie East 175th Street i Webster Avenue 63-letni mężczyzna został potrącony przez pędzącego nissana altima. Kierowca nie zatrzymał się, by pomóc ofierze i uciekł z miejsca wypadku. Ranny zmarł po przewiezieniu do szpitala.
Kilka godzin później, około 4 nad ranem na Queensie, 48-letni Besik Shengelia został zabity przez kierowcę, który uderzył w niego, gdy ten wyciągał coś z tylnego siedzenia swojego zaparkowanego auta. Leżącego na 111th Street mężczyznę zauważyli przypadkowi ludzie przechodzący ulicą i wezwali pomoc. Niestety, lekarze z Jamaica Hospital nie mogli już nic zrobić dla ofiary. Sprawca jest poszukiwany.
Trzeci wypadek miał miejsce w Park Slope na Brooklynie tuż przed 5 rano. Jadący rowerem po 9th Street mężczyzna został uderzony przez kierowcę, który podobnie jak poprzedni, nie zatrzymał się, by pomóc. Leżącego na ulicy rowerzystę zauważono kilka godzin później. Z rozległymi obrażeniami głowy trafił do Methodist Hospital. Lekarzom jednak nie udało się go uratować.
Do ostatniego tragicznego wypadku doszło ponownie na Bronksie. Tam, o 11.28 pm w niedzielę, przechodzący przez ulicę 33-latek został uderzony przez forda escape. Tym razem kierowca jednak pozostał na miejscu i wezwał karetkę oraz policję. Ranny zmarł krótko po przewiezieniu do szpitala.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: