NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Ślub doskonały polskich gwiazd na Manhattanie

Ślub doskonały polskich gwiazd na Manhattanie

19.03.2013, godz. 08:40
Ślub doskonały polskich gwiazd na Manhattanie
foto:

Po raz kolejny Polacy mieszkający za Wielką Wodą udowodnili, jak bardzo lubią polską sztukę. "Ślub doskonały" Robina Hawdona - najnowsza sztuka warszawskiego Teatru Kwadrat przyciągnęła na Manhattan tłumy Polaków. Na scenie w Tribeca Performing Arts Center swój kunszt aktorski zaprezentowali między innymi Marta Żmuda Trzebiatowska, Paweł Małaszyński, Katarzyna Zielińska, Andrzej Nejman czy Ewa Kasprzyk.

W związku z olbrzymim zainteresowaniem sztuką organizatorzy zorganizowali dodatkowy spektakl. Na obu widownia była wypełniona po brzegi.

- To było niesamowite przeżycie zobaczyć tylu polskich aktorów na jednej scenie. Wielu z nich znam z polskich seriali, które oglądam na bieżąco - mówi Janina z Greenpointu. "Ślub doskonały" to pełna nieprawdopodobnych zdarzeń komedia o skutkach męskiej niefrasobliwości i zdradzie, która najpiękniejszy moment w życiu każdej kobiety może zmienić w koszmar.

Tuż po przedstawianiu polskie gwiazdy wyszły do publiczności i można było zamienić z każdym kilka zdań oraz otrzymać wymarzony autograf.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: