NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Sławomir Platta doceniony przez „The New York Law Journal”. Kolejny sukces polonijnego prawnika!

Sławomir Platta doceniony przez „The New York Law Journal”. Kolejny sukces polonijnego prawnika!

31.12.2014, godz. 00:00
Sławek Platta
foto:

Warto walczyć o swoje prawa. Potwierdza to znów znany w środowisku polonijnym i amerykańskim polski prawnik, który ma na swoim koncie kilka spektakularnych wygranych. Jego osiągnięcia zostały właśnie docenione przez branżowe pismo „The New York Law Journal”, które sklasyfikowało wygrane Platty na trzech wysokich lokatach.

– Dla mnie i mojej kancelarii prawnej był to rok pełen sukcesów, które zostały dostrzeżone nie tylko przez Polonię, ale również przez społeczność prawną stanu Nowy Jork – mówi nam Sławomir Platta. – Ostateczny sukces osiągnęliśmy dopiero parę dni temu, kiedy otrzymaliśmy informację, że aż trzy z naszych tegorocznych wygranych znalazły się w prestiżowym rankingu czasopisma prawnego „The New York Law Journal” wśród 100 najwyższych wygranych wszystkich kancelarii prawnych stanu Nowy Jork. Nasze wygrane zostały sklasyfikowane na pozycji 9, 10 oraz 11 – dodaje Platta.

„Top New York 100 Verdicts” jest jedynym tego typu zestawieniem firm prawnych oceniającym ich pracę wyłącznie na podstawie rzeczywistych wyników.

- O pozycji poszczególnych kancelarii w rankingu decydują tylko i wyłącznie kwoty wygranych uzyskane w poszczególnych procesach – mówi Platta. - Z dumą mogę stwierdzić, że jesteśmy już nie tylko największą polską kancelarią wypadkową, ale również jedną z najbardziej liczących się pod względem wyników kancelarii prawnych na rynku amerykańskim w całym stanie Nowy Jork! Oznacza to, że ciężka praca całego naszego zespołu została dostrzeżona, a wyniki dają nadzieję na jeszcze lepsze rezultaty w nadchodzący roku. Pragnę zadedykować ten ogromny sukces wszystkim klientom naszej kancelarii oraz całej Polonii jako przykład tego, co można osiągnąć własną ciężką pracą – mówi nam Platta.

O jakie wygrane chodzi?

Pozycja 9 w kategorii  “Pracownik/Zaniedbania budowlane”(Index No. 6637/2010) – pracownik doznał obrażeń ciała po uderzeniu przez spadające pustaki na budowie.

Pozycja numer 10 w kategorii “Budowa/Prawo Budowlane”(Index No. 102251/2009)– pracownik doznał obrażeń ciała po tym jak grzejnik spadł na jego nogi.

Pozycja numer 11 w kategorii “Budowa/ Prawo Budowlane” (Index no. 26291/2011) – pracownik doznał obrażeń ciała po tym jak spadł z drabiny przymocowanej do ciężarówki ze smołą, po uderzeniu przez spadający łańcuch podtrzymujący rurę doprawdzającą smołę na dach.

Więcej na temat wygranych polskiego prawnika na stronie www.plattalaw.com.

KJ

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: