NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Skandal z udziałem znanego footballisty! Gwiazdor katuje swoją żonę!

Skandal z udziałem znanego footballisty! Gwiazdor katuje swoją żonę!

10.09.2014, godz. 00:00
footbal
foto:

Najwyraźniej pomyliły mu się dyscypliny sportowe... Ray Rice (27 l.), gwiazda drużyny footballowej Baltimore Ravens, został zawieszony przez NFL. Zrobiono to po tym jak na światło dzienne wyszedł film, na którym widać zawodnika okładającego pięściami swoją obecną żonę!

Skandal wybuchł po ujawnieniu pierwszego filmu zarejestrowanego przez kamery w jednym z kasyn w Atlantic City kilka miesięcy temu. Widać na nim jak zawodnik Baltimore Ravens ciągnie z windy po podłodze nieprzytomną Janay Palmer, będącą wówczas jego narzeczoną. Spekulacje na temat tego dlaczego była nieprzytomna przerwał drugi film ujawniony właśnie przez TMZ. Nie chodziło o alkohol…

Najnowsze wideo z wnętrza kabiny ujawnia pokazuje jak Rice, jadąc w windzie, wali pięścią w twarz Janay Palmer. Uderzenie jest tak mocne, że kobieta pada nieprzytomna na podłogę.

Krótko po ujawnieniu szokującego filmu, managerowie drużyny wydali krótkie oświadczenie stwierdzające w jednym zdaniu, że „Baltimore Ravens zrywa kontrakt z Ray'em Ricem”. Dodatkowo, sportowiec został zawieszony przez szefa Narodowej Ligi Footballowej (National Football League – NFL) na dwa kolejne mecze. Ta decyzja była podjęta jednak zanim TMZ pokazało film z wnętrza windy. Nie jest więc wykluczone, że kara będzie dużo surowsza.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: