NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Skandal – rzeźnik nowojorskich dzieci był warunkowo zwolniony tuż przed atakami. Dorwali bydlę!

Skandal – rzeźnik nowojorskich dzieci był warunkowo zwolniony tuż przed atakami. Dorwali bydlę!

05.06.2014, godz. 23:24
brooklyn
foto:

Nareszcie... Poszukiwany od ubiegłego tygodnia nożownik z Brooklynu został aresztowany. To bydlę nazywa się Daniel St. Hubert i ma 27 lat. W środę o godzinie 8 pm wpadł w ręce policji w pobliżu 145th Street i 133rd Avenue na South Ozone Park, dosłownie kilka przecznic od lotniska JFK. Chciał uciekać samolotem? – Nieważne, teraz niech idzie do piekła – powiedziała Aricka McClinton (42 l.), matka cierpiąca z bólu po utracie zamordowanego dziecka.

Według policji, to właśnie Hubert dokonał w niedzielę krwawej napaści na kilkuletnie dzieci przy 845 Schenk Avenue (East New York, Brooklyn). Ofiary zjeżdżały windą, żeby przed blokiem kupić sobie lody. Na jednym z pięter wsiadł podejrzany typ i kiedy zamknęły się za nim drzwi, zaczął siekać dzieci nożem. 6-letni chłopczyk zmarł na miejscu, a 7-latka w ciężkim stanie znalazła się w szpitalu.

Nie jest wykluczone, że ten sam zwyrodnialec zamordował 18-latkę z Brooklynu, której ciało na chodniku znalazł taksówkarz. Oba ataki przeprowadzono z użyciem identycznego, 8-calowego noża kuchennego z czarną rękojeścią.

Ten pokręcony typ ma bogatą przeszłość kryminalną: był aż dziewięć razy aresztowany. Zaledwie tydzień przed atakami z nożem został zwolniony warunkowo. Z tego już muszą się wytłumaczyć urzędnicy!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: