NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Siedmiu motocyklistów aresztowanych na Long Island

Siedmiu motocyklistów aresztowanych na Long Island

29.10.2013, godz. 02:00
motory, LI
foto:

Stróże prawa złapali kolejną grupę drogowych piratów, z których każdy szalał na dwóch kółkach. Tym razem w minioną niedzielę policja z Suffolk zatrzymała motocyklistów, na których skarżyli się inni uczestnicy ruchu drogowego.

Jak podaje Fox News, pod numer alarmowy 911 zadzwoniło około 50 osób, skarżąc się na motocyklistów, którzy poruszali się po drodze wbrew ogólnie przyjętym zasadom ruchu. Informacje od rozwścieczonych kierowców, którzy nie mogli spokojnie przejechać drogą, pochodziły głównie z Main Street w Bay Shore, Sunrise Highway w West Islip oraz Deer Park Avenue w North Babylon.

Do zdarzeń doszło między godziną 3 a 4 pm. W wyniku obławy zostali aresztowani: Samuel Morales (19 l.) z Brooklynu, Jason Coleman (29 l.) z Yonkers, Tikret Cekic (23 l.) z Brooklynu, Joel Hernandez (19 l.) z Brentwood, Thomas Palacios (35 l.) z Bay Shore, Matthew Valentino (25 l.) z East Quogue. Motocykliści zostali oskarżeni o spowodowanie niebezpieczeństwa na drodze. Jeden z nich został dodatkowo aresztowany za utrudnianie pracy funkcjonariuszom... O co konkretnie? Według policji mężczyzna zwyczajnie próbował uciec. W wyniku akcji pięć jednośladów zostało skonfiskowanych.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: