NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Serduszkowe zabawy na Rockaway Beach

Serduszkowe zabawy na Rockaway Beach

14.02.2014, godz. 13:50
polonia, walentynki
foto:

Uczniowie z Polskiej Szkoły Dokształcającej im. Stanisława Moniuszki na Rockaway Beach bawili się na zabawie walentynkowej. Na tej serduszkowej imprezie nie zabrakło najrozmaitszych konkursów.

- Uczniowie rywalizowali między innymi w zabawie, która polegała na wykonaniu najbardziej oryginalnego serca walentynkowego.  Jury miało nie lada zadanie. Wszystkie serca wykonane przez dzieci były wyjątkowe, dlatego przyznało każdemu uczestnikowi równorzędne pierwsze miejsce,  wyjaśniając, że jest jedno serce, które kocha tak samo, i tak samo jest piękne, właśnie przez tę okazywaną miłość  - opowiada Agnieszka Misior, dyrektorka Polskiej Szkoły Dokształcającej im. Stanisława Moniuszki.

Były również inne atrakcje, takie jak: taniec na gazecie, taniec z balonem czy utrzymanie kręconego balona jak najdłużej na dłoni.  - Podczas zabawy gościliśmy również Bogdę Matuszewską, dla której nasi uczniowie przygotowali urodzinową niespodziankę. Nie obyło się oczywiście bez pysznego tortu i mnóstwa życzeń - dodaje Misior. O świetną oprawę muzyczną  zadbał pan Paweł Was, na którego pomoc szkoła zawsze może liczyć.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: