NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Senator Charles Schumer chce zlikwidować „martwe strefy” telefoniczne

Senator Charles Schumer chce zlikwidować „martwe strefy” telefoniczne

21.01.2016, godz. 00:00
Brudne telefony komórkowe, bakterie
foto:

Masz dość, że twoja rozmowa telefoniczna zostaje przerwana, bo nagle straciłeś zasięg? Wściekasz się, że chcesz wykonać pilny telefon, a nie możesz, bo na ekranie wyświetla cie się wiadomość: „No Service”? Teraz zamiast tylko i wyłącznie wściekać się i kląć pod nosem, możesz to zgłosić i powiedzieć dokładnie w jakim miejscu jest problem.

Nowojorski senator Charles Schumer postanowił zlikwidować w metropolii tak zwane martwe strefy telefoniczne (cell phone dead zones).
– Jest absolutnie nie do przyjęcia to, aby w takiej metropolii jaką jest Nowy Jork, były miejsca, gdzie nie ma zasięgu telefonicznego. Określamy się mianem metropolii XXI wieku, a tymczasem telefonię mamy na miarę średniowiecza – mówił na konferencji senator Schumer.
W związku z tym denerwującym problemem rozpoczął kampanię, w ramach której każdy nowojorczyk może zgłosić w jakim miejscu dokładnie nie miał zasięgu.  Można to zrobić za pomocą specjalnego linku: http://www.schumer.senate.gov/WirelessDeadzone. Informacja następnie zostanie przekazana operatorom i dzięki temu będzie można zaradzić problemowi.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: