NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Seks-skandal w brooklyńskim przedszkolu. Pracownik molestował 10-latka!

Seks-skandal w brooklyńskim przedszkolu. Pracownik molestował 10-latka!

22.01.2016, godz. 00:00
Szukają gwałciciela 12-latki
gwałciciel, zboczeniec, molestowanie seksualne foto:

Jak to możliwe, że miejscu, gdzie dziecko powinno mieć zapewnioną opiekę i czuć się bezpiecznie, doszło do takich rzeczy!? Prokurator Brooklynu wydał nakaz aresztowania 63-letniego pracownika przedszkola, który molestował dziesięcioletniego chłopca!

Jak poinformował rzecznik biura brooklyńskiej prokuratury, podczas dochodzenia ustalono, że Manathis Anderson, pracujący w Heavenly Miracle Academy Services Daycare przy Blake Avenue w East New York, miał co najmniej pięć kontaktów seksualnych z chłopcem! Nie jest wykluczone, że wkrótce dojdzie do kolejnych aresztowań z tytułu skandalicznych zaniedbań ze strony właścicieli przedszkola.
W śledztwie wyszło bowiem na jaw, że nie sprawdzali zgodnie z regulaminem zatrudnianych u siebie osób, a w przypadku pracy z dziećmi jest konieczne posiadanie wiedzy czy dana osoba nie była w przeszłości karana na przykład za pedofilię czy inne poważne przestępstwa.
Nie przeprowadzali również obowiązkowych remontów oraz inspekcji. Manathis Anderson został aresztowany i siedzi w celi więzienia na Rikers Island.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: