NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Sam schudł 167 funtów i… Chudy Sharpton nabija się z otyłych

Sam schudł 167 funtów i… Chudy Sharpton nabija się z otyłych

28.08.2014, godz. 06:00
 Alan Sharpton
foto:

Punkt widzenia zmienia się wraz z miejscem siedzenia. A może z rozmiarem… Wielebny Al Sharpton (59 l.), który jeszcze całkiem niedawno ważył ponad 300 funtów – teraz, gdy waży 138 funtów, często naigrywa się z osób otyłych. Wypomniały mu to nowojorskie media.


Sprawę poruszył „New York Post”, powołując się na doniesienia The Smoking Gun. Al Sharpton co i rusz dogaduje osobom przy tuszy. I to bez różnicy czy są to jego znajomi, ludzie obcy, kobiety, mężczyźni czy dzieci. Po jednym ze spotkań w starym high school miał powiedzieć, że „każdej znajdującej się tam kobiecie brakowało zaledwie dwóch Whopperów do tego, by być otyłymi”. Z kolei podczas jednego z wieców pod siedzibą ONZ miał wykrzykiwać do uczestników, „że wszyscy idziecie sobie na lunch, a tak naprawdę większość z was wcale go nie potrzebuje. Powinniście raczej chodzić przed gmachem ONZ, by stracić wagę...”. Jeszcze innym razem, widząc jak kobietę kończącą posiłek w Sylvia’s Restaurant, składający się z połowy panierowanego kurczaka, pure, przystawki oraz deseru, zamawia Ice Tea i dodaje do niej słodzik, Sharpton wypalił: „Proszę pozwolić mi zadać sobie pytanie. Czy po tym wszystkim co pani tu zjadła, naprawdę potrzebuje pani Sweet’N Low? Chce się pani niby lepiej poczuć?”

Jak zauważają media, wszystkie te słowa wypowiada nie tylko osoba duchowna, ale też człowiek, który jeszcze w 2001 roku ważył 305 funtów! Obecnie Al Sharpton waży 138 funtów. Jak przyznaje schudł, bo odstawił na bok mięso i je głównie warzywa i owoce. A ostatni posiłek konsumuje zawsze przed 6 pm.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: