NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Rozbił się szkolny autobus!

Rozbił się szkolny autobus!

07.12.2013, godz. 02:00
school bus
foto:

Cztery osoby musiały zostać przewiezione do szpitali po dramatycznym wypadku autobusu szkolnego na Brooklynie. Pojazd przewożący uczniów rozbił się tuż przed Cobble Hill na Flatbush...

Kierowca autobusu nie uniknął zderzenia z samochodem marki BMW na skrzyżowaniu Atlantic Avenue i Hicks Street. Siła uderzenia była tak silna, że schoolbus przewrócił się na bok i siłą rozpędu wpadł na zaparkowany samochód typu pickup.

W autobusie znajdowali się, oprócz dzieci, nauczyciel oraz opiekunka. Na miejscu zdarzenia niemal natychmiast pojawiły się służby ratunkowe. Poszkodowanym udzielono pierwszej pomocy. Nie było wśród nich dzieci - obrażenia w pojeździe odniosło troje dorosłych: kierowca i dwoje pedagogów, a poza nimi przypadkowy przechodzień. Ranni zostali przewiezieni do pobliskich szpitali. Trzy osoby trafiły pod opiekę specjalistów w Long Island College Hospital, a jedna w Kings County Hospital Center. Według lekarzy rany nie zagrażają życiu ofiar.

Jak wynika z informacji osób, które były świadkami wypadku, szkolny autobus wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Obecnie trwa dochodzenie w tej sprawie.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: