NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Rodzina i przyjaciele pożegnali zamordowaną Polkę i jej synka. Już zawsze będą razem...

Rodzina i przyjaciele pożegnali zamordowaną Polkę i jej synka. Już zawsze będą razem...

16.10.2015, godz. 00:00
Monika Potoczniak
Monika Potoczniak foto:

Żegnaj Moniko, żegnaj Krzysiu… Rodzina, znajomi i przyjaciele pożegnali zamordowaną Polkę z Jersey City oraz jej czteroletniego synka Christophera. Podczas gdy w czwartek składano ich do grobu, policja w dalszym ciągu poszukiwała odpowiedzialnego za ich śmierć 26-letniego Jose Ronalda Santosa-Alvareza.

Ostatnie pożegnanie Moniki Moniki M. Potoczniak i jej synka Christophera R. Potoczniaka odbywało się w środę wieczorem w Armitage & Wiggins Funeral Home w Kearny, New Jersey. Dzień później w czwartek odbył się ich pogrzeb. Teraz, na zawsze już razem, będą leżeć na cmentarzu duchowej stolicy Polonii, czyli w Amerykańskiej Częstochowie w Doylewstown w Pensylwanii.
Tego samego dnia, kiedy żegnano tragicznie zamordowaną Polkę i jej synka, śledczy w dalszym ciągu poszukiwali byłego partnera Moniki.
Za zabójcą wydano za nim list gończy. Mężczyzna zniknął bez śladu i usunął  swoje konto na portalu facebookowym.
Jest nieuchwytny od dnia, kiedy z domu, gdzie mieszkała Monika z synkiem, wyniesiono ich ciała. Śmierć od początku traktowana była jako podejrzana. Lekarz sądowy potwierdził podejrzenia. Przyczyną zgonu było uduszenie przez drugą osobę. Prokuratura prosi o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu Jose Ronalda Santosa-Alvareza.
Każdy kto może mieć jakiekolwiek informacje, proszony jest o kontakt z Hudson County Prosecutor's Office pond numerem 201-915-1345 lub adresem:hcpotips@hcpo.org.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: