NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Rodzice zamęczyli trzyletniego synka To istny horror. Przez trzy dni znęcali się nad tym biednym maleństwem. W końcu trzylatek został zakatowany na śmierć.

Rodzice zamęczyli trzyletniego synka To istny horror. Przez trzy dni znęcali się nad tym biednym maleństwem. W końcu trzylatek został zakatowany na śmierć.

08.11.2014, godz. 00:00
crime
foto:

Jak informuje „Daily News” Scott McMillan (3 l.) został znaleziony martwy w West Caln Township w Pensylwanii. Mieszkał tam ze swoją matką - Jillian Tait, jej chłopakiem - Garym Fellenbaum oraz jego byłą żoną - Amber Fellenbaum.

O tragedii, jaka wydarzyła się w patologicznej rodzinie, poinformowała policję właśnie Amber, która zadzwoniła pod numer 911. Na miejscu funkcjonariusze zobaczyli pokryte siniakami i ranami zadanymi ostrym narzędziem ciało małego chłopczyka. Z jego noska i małych uszek płynęła krew…

- Pielęgniarki ER w swojej pracy widziały dużo strasznych rzeczy. Jednak gdy zobaczyły ciało chłopczyka nie mogły powstrzymać łez – mówi Tom Hogan, prokurator okręgowy z Chester County.

Według policyjnego raportu rodzice zaczęli znęcać się nad dzieckiem po tym, jak nie chciał zjeść śniadania. Gary Fellenbaum wpadł w szał i zaczął rzucać maluszkiem o ścianę. Gdy chłopczyk stracił przytomność włożył go pod zimny prysznic, aby dziecko ocucić. Następnie przywiązali malca do krzesła i zaczęli go katować. W międzyczasie jakby nigdy nic para pojechała na zakupy i na obiad.

Chłopczyk nie wytrzymał tortur, zmarł w wyniku obrażeń...

- Będziemy dążyć do tego, aby oboje dostali karę śmierci – mówi Tom Hogan. Według wstępnych ustaleń Amber Fellenbaum nie brała udziału w morderstwie, jednak biernie przyglądała się jak malec był katowany. Kobieta została oskarżona o zagrożenia życia dziecka.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: