NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Reforma imigracyjna to nasz obowiązek!

Reforma imigracyjna to nasz obowiązek!

09.07.2013, godz. 02:00
George W. Bush
foto:

To może być bardzo ważny głos, który zadecyduje o przyszłości reformy imigracyjnej. George W. Bush (67 l.), były prezydent i poprzednik Baracka Obamy (51 l.), postanowił aktywnie włączyć się w kampanię na rzecz przyjęcia ustawy - donosi portal Politico. Zrobi to już w najbliższą środę.

Były republikański prezydent będzie gościem na ceremonii zaprzysiężenia nowych obywateli USA, która odbędzie się w George W. Bush Presidential Center w Dallas, TX. Po uroczystości Bush poprowadzi panel dyskusyjny - "What Immigrants Contribute", w czasie którego będzie się starał przekonać rozmówców do tego, jak ważne i potrzebne jest przyjęcie reformy oraz jak wiele może zyskać na tym cała Ameryka i jej mieszkańcy.

Politico przypomina, że George W. Bush, będąc prezydentem, próbował zreformować prawo imigracyjne - co zauważył i podkreślił również prezydent Obama i nazwał go nawet "ojcem reformy", któremu należą się podziękowania. Niestety, przepychanki w Kongresie zaprzepaściły jego wysiłki. Dlatego teraz ma nadzieję, że uda się tego uniknąć.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: