NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Raz Dwa Trzy... i Greenpoint szaleje!

Raz Dwa Trzy... i Greenpoint szaleje!

15.04.2013, godz. 15:07
Raz Dwa Trzy... i Greenpoint szaleje!
foto:

Ta grupa łączy pokolenia jak rzadko która. W niedzielę wieczorem w audytorium szkoły św. Stanisława Kostki na Greenpoincie wystąpił zespół Raz, Dwa, Trzy. Koncert formacji zgromadził kilkusetosobową publiczność, wśród której znalazły się osoby od lat kilku do kilkudziesięciu.

W trakcie ponaddwugodzinnego występu Raz, Dwa, Trzy, który w tym roku świętuje 23. rocznicę powstania, wykonał swoje największe przeboje. Wśród nich: "W wielkim mieście", "Talerzyk", "Trudno nie wierzyć w nic", "Jesteśmy na wczasach", "Czy te oczy mogą kłamać", czy wreszcie "I tak warto żyć".

- Właściwie to nasz pierwszy oficjalny koncert w Nowym Jorku - powiedział Super Expressowi tuż po koncercie Adam Nowak, wokalista i lider zespołu. - Dzisiejsza publiczność była fantastyczna. Można było dostrzec twarze takie, jakie lubię: ludzi inteligentnych, wrażliwych, otwartych i tęskniących za czymś innym niż mają na co dzień. Muszę nadmienić, że wszędzie gdzie graliśmy, Polonia przyjmowała nas naprawdę fantastycznie - dodał.

Zespół Raz, Dwa, Trzy jest obecnie w trakcie trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych. Muzycy grali już między innymi w Chicago, Bostonie i Nowym Jorku, a w przyszły weekend wystąpią na Florydzie. Organizatorem trasy koncertowej zespołu w USA jest firma Christopher Entertainment.

autor: Marcin Żurawicz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: