NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Queens: zmuszała 11-letnią córkę do seksu

Queens: zmuszała 11-letnią córkę do seksu

08.08.2013, godz. 02:00
dreamstime_crime scene
foto: dreamstime

Potwór nie matka! Pauline Hosein (35 l.) z Queensu zmuszała swoją 11-letnią córkę do uprawiania seksu z 24-letnim mężczyzną.

 

Queens, NY
Zmuszała 11-letnią córkę do seksu
Potwór nie matka!  Pauline Hosein (35 l.) z Queensu zmuszała swoją 11-letnią córkę do uprawiania seksu z 24-letnim mężczyzną. Aby uniknąć wysokiej kary, przyznała sie do wszystkiego przed sądem – donosi „Daily News”. Jak wynika z dokumentów sądowych, Pauline Hosein miała spore problemy finansowe. Bardzo często szukała mężczyzn, którzy mogliby ją „wesprzeć”. Jeden z nich – jak twierdzi prokuratura – był jednak bardziej zainteresowany córką Hosein... I ta postanowiła to wykorzystać, zmuszając dziecko do seksu z 24-latkiem.  Wyrodna matka przyznała się do wszystkiego i w zamian za to pójdzie do więzienia tylko na sześć lat.

Aby uniknąć wysokiej kary, przyznała sie do wszystkiego przed sądem – donosi „Daily News”. Jak wynika z dokumentów sądowych, Pauline Hosein miała spore problemy finansowe. Bardzo często szukała mężczyzn, którzy mogliby ją „wesprzeć”. Jeden z nich – jak twierdzi prokuratura – był jednak bardziej zainteresowany córką Hosein... I ta postanowiła to wykorzystać, zmuszając dziecko do seksu z 24-latkiem.  Wyrodna matka przyznała się do wszystkiego i w zamian za to pójdzie do więzienia tylko na sześć lat.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: