NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Queens. Więzili nastolatkę i zmuszali do seksu

Queens. Więzili nastolatkę i zmuszali do seksu

12.02.2014, godz. 20:05
seks, nastoaltka, NYC,
foto:

Nareszcie zakończył się koszmar tej biednej dziewczyny. 14-latka przetrzymywana była w jednym z domów na Queensie i zmuszana do uprawiana seksu za pieniądze! Przed kilkoma miesiącami uciekła z domu babci, gdzie się wychowywała i za namową przyjaciela trafiła w sidła alfonsów.

Oficerowie nowojorskiej policji znaleźli ją w domu znajdującym się przy 107th Ave. (Jamaica). Dziewczyna zaginęła w sierpniu i od tamtego momentu trwało jej poszukiwanie. Jak podaje NYPD, została uwięziona przez trzech mężczyzn: byłych skazańców, którzy po odbyciu kary więzienia wyszli na wolność. Z relacji młodocianej ofiary wynika, że oprawcom przedstawił ją znajomy, a następnie została pobita i uprowadzona... Gdy odzyskała przytomność, była już niewolnicą.

Porywacze kazali jej uprawiać seks, a sami czerpali z tego korzyści finansowe. – Musiałam robić te rzeczy z wieloma mężczyznami w dwóch domach na Jamajce – powiedziała policji nastolatka, której personaliów oczywiście nie ujawniono. Dziewczynie grożono, że jeśli zadzwoni na policję zostanie zabita. Nastolatka wykorzystała moment nieuwagi swoich oprawców i kilka dni temu udało jej się zadzwonić pod numer alarmowy 911. Podczas najazdu NYPD na dom zostali aresztowani: Lindsay Archibald (32 l.), Stephen Garrison (25 l.) oraz Quanesha Hunte (23 l.), wszyscy z Queensu.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: