NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Queens. Po co złodziejom klatki z ptakami?

Queens. Po co złodziejom klatki z ptakami?

02.06.2014, godz. 00:00
Queens
foto:

Z workami na śmieci na głowach włamali się do dentysty i sklepu zoologicznego na Rego Park! Dwóch mężczyzn jednej nocy dopuściło się dwóch napaści, a do obu doszło na 63rd Drive w pobliżu Saunders Street. Według informacji NYPD, najpierw rabusie upatrzyli sobie gabinet dentystyczny. Ku swojemu zdziwieniu, nie mieli co ukraść, bo w kasetkach nie było pieniędzy ani cennego sprzętu. Nie dali jednak za wygraną i postanowili włamać się do znajdującego się obok sklepu zoologicznego.

Wyważyli drzwi i weszli wprost na klatki z ptakami, które już brali w swoje ręce... Złodzieje jednak zostali spłoszeni przez jednego z pracowników sklepu, przebywającego akurat na zapleczu. Tym samym niefortunni włamywacze i tym razem uciekli bez zdobyczy.

– Oni najwyraźniej nie wiedzieli, co robią. Może dla zabawy włamywali się do sklepów? Całe szczęście, nie zaszkodzili żadnemu ptakowi i skończyło się tylko na wystraszeniu zwierząt – powiedział pracownik sklepu, który przepłoszył przestępców. – Oni nawet wyglądali komicznie, bo dla niepoznaki mieli na głowach worki na śmieci z wyciętymi dziurami na oczy – dodaje pracownik.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: