NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy QUEENS. Fryzjer zadźgał klienta nożyczkami!

QUEENS. Fryzjer zadźgał klienta nożyczkami!

29.03.2014, godz. 00:00
 Tatjana Keisa
foto:

Spokojny, wydawałoby się, zakład fryzjerski na Queensie stał się miejscem rozlewu krwi. Cedric Simpson (34 l.), właściciel Select Stylez Barbershop, zabił nożyczkami swojego klienta - 19-letniego Carla Richardsona. Jak podaje policja, powodem zbrodni były warte zaledwie 50 dolarów słuchawki...

Te tragiczne wydarzenia rozegrały się w czwartek po południu. Jak ustaliła policja, właśnie wtedy do zakładu fryzjerskiego przyszedł Richardson. Ale tym razem nie chciał się strzyc. Dzień wcześniej sprzedał Cedric’owi Simpsonowi słuchawki z bluetooth i – zgodnie z umową – przyszedł odebrać za nie 50 dolarów. Simpson jednak nie chciał dać pieniędzy. Jak zeznali świadkowie, odmówił także oddania słuchawek. Między mężczyznami wywiązała się awantura, ale przerwali ją pracownicy zakładu fryzjerskiego i znajdujący się tam inni klienci.

Kiedy już zdawało się, że konflikt jest zażegnany, nagle Simpson chwycił nożyczki i rzucił się na 19-latka, wbijając mu ostrze w brzuch! Według zeznań świadków, dźgnął go kilka razy. Krwawiący Richardson został przewieziony do Franklin General Hospital, ale lekarze mogli już tylko stwierdzić jego zgon. Fryzjer usłyszał zarzut morderstwa.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: