NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy PSFUK - Może Ty zasiądziesz w Komisji Nadzorczej Naszej Unii

PSFUK - Może Ty zasiądziesz w Komisji Nadzorczej Naszej Unii

03.06.2015, godz. 00:00
PSFUK
foto:

Jeśli jesteś członkiem Polsko Słowiańskiej Unii Kredytowej i dysponujesz wolnym czasem oraz posiadasz doświadczenie w zakresie księgowości lub kontroli wewnętrznej, możesz ubiegać się o miejsce w Komisji Nadzorczej PSFCU.Czas na składanie podań upływa za dwa tygodnie.

- Kandydaci muszą wyrazić zgodę na weryfikację danych osobowych i historii kredytowej oraz kwalifikować się do otrzymania wiążących gwarancji od firmy ubezpieczeniowej PSFCU. Preferowane jest doświadczenie w pracy w instytucji finansowej. Należy podkreślić, że członkowie Komisji nie otrzymują żadnego wynagrodzenia finansowego – mówi Paweł Burdzy, PR Manager Polish & Slavic Federal Credit Union.

Do podstawowych obowiązków Komisji należy między innymi czuwanie nad tym, czy roczne kontrole sprawozdań finansowych PSFCU zostały przeprowadzone oraz czy sprawozdania finansowe są dokładne i rzetelne. Członkowie komisji dbają również o to aby zasady prawne oraz przepisy ustalone przez Radę Dyrektorów były przestrzegane. Dbają o aktywa członkowskie - by były one chronione i wykorzystywane zgodnie z potrzebami PSFCU.

Rada Dyrektorów przeprowadzi rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami 24 czerwca o godz. 18:30. Osoby zainteresowane pracą w Komisji Nadzorczej PSFCU mogą przesyłać swoje resume wraz z listem motywacyjnym do 15 czerwca 2015 r. do godz. 17 pocztą elektroniczną na adres sc@psfcu.net, faksem na numer (973) 808-3217 lub listownie na adres: Polsko-Słowiańska Federalna Unia Kredytowa, Attn: Compliance Department, 9 Law Drive, Fairfield, NJ 07004.REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: