NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Przyrodni brat pomógł wyjaśnić tajemnicę. Już wiadomo, kim jest pacjent z Prospect Park

Przyrodni brat pomógł wyjaśnić tajemnicę. Już wiadomo, kim jest pacjent z Prospect Park

08.01.2014, godz. 18:59
Prospect Park, Brooklyn, NY,
foto:

Lekarze wciąż walczą o życie mężczyzny, który z niewiadomych dotąd powodów nagle zasłabł w parku na Brooklynie... Przebywającego w szpitalu biegacza z Prospect Park udało się zidentyfikować dopiero po tygodniu. Nazywa się Rynn Berry i ma 68 lat.

Mężczyzna uprawiał sport w sylwestra. Jak przekazuje Fox News, w pewnym momencie upadł i nie był w stanie sam się podnieść. Ofiara w stanie krytycznym została zabrana do Methodist Hospital na Brooklynie.

– Nie mogliśmy zidentyfikować mężczyzny, ponieważ cały czas jest nieprzytomny, a nie miał przy sobie żadnych dokumentów – powiedział jeden z ratowników medycznych biorących udział w akcji. We wtorek, po doniesieniach o wypadku i opublikowaniu zdjęć leżącego w szpitalu z podłączoną aparaturą mężczyzny, na policję zadzwonił przyrodni brat ofiary. – Pokazał zdjęcie i w ten sposób zidentyfikowaliśmy chorego – wyjaśnił funkcjonariusz NYPD pracujący nad sprawą. Oficerowie policji nie podejrzewają, że incydent wiąże się z jakimś przestępstwem. Rynn Berry zawodowo pracuje jako ekspert w dziedzinie żywności wegetariańskiej. Jest autorem książek na ten temat...

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: