NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Przerwana trasa. Dlaczego? Kasa!

Przerwana trasa. Dlaczego? Kasa!

10.09.2013, godz. 03:30
Ich Troje porwało Greenpoint do zabawy
foto:

We wczorajszym wydaniu pisaliśmy o piątkowym występie zespołu Ich Troje w klubie Warsaw na Greenpoincie i początku amerykańskiej trasy koncertowej zespołu. Jak się jednak okazuje, wczoraj rano trasa ta została nieoczekiwanie przerwana. O nagłym zakończeniu tournee poinformował Michał Wiśniewski, lider Ich Troje, w swoim wpisie na Facebooku.

"Drodzy fani. Z przykrością informujemy, że ze względu na szantaż finansowy firmy Christopher Entertainment, trasa koncertowa USA/Kanada została przerwana. Przepraszamy wszystkich fanów, którzy kupili bilety na nasze koncerty w USA, a szczególnie tych, którzy przyjadą dziś na nasz występ w Connecticut. Byliśmy gotowi do koncertu, ale mimo to zostaliśmy odwiezieni na lotnisko JFK, skąd wracamy do Polski. Przepraszamy raz jeszcze. Więcej wyjaśnień po powrocie" - napisał między innymi lider zespołu.

Wpis ten zelektryzował i zszokował wielu fanów grupy. "Masakra", "Szok", "Skandal" - takie między innymi wpisy pojawiły się w komentarzach po tekstem. Po paru godzinach pojawiło się oświadczenie organizatora trasy Christopher Entertainment na stronie internetowej firmy.

"Informujemy, że trasa koncertowa zespołu ICH TROJE została odwołana. Wszyscy, którzy zakupili bilety mogą zwrócić je w punktach sprzedaży. Zespół został w trybie natychmiastowym odesłany do Polski dnia 8 września."

- Powodem przerwania trasy nie były kwestie finansowe - powiedział "Super Expressowi" Krzysztof Zakreta, właściciel Christopher Entertainment. - Nie mogliśmy się jednak porozumieć w kwestiach organizacyjno-artystycznych... Straciłem sporo pieniędzy, ale swojej decyzji nie żałuję, gdyż kontynuowanie trasy mogłoby narazić na szwank reputację mojej firmy - dodał organizator.

autor: Marcin Żurawicz zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: