NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Przerażenie i modlitwy 120 pasażerów. Płonący silnik w samolocie nad lotniskiem LaGuardia!

Przerażenie i modlitwy 120 pasażerów. Płonący silnik w samolocie nad lotniskiem LaGuardia!

15.06.2014, godz. 19:48
LaGuardia Airport, lotnisko, nowy jork, nyc,
foto:

Przerażenie ogarnęło 120 pasażerów samolotu należącego do linii Delta Flight, a lecącego z Orlando (Floryda) do Nowego Jorku. Tuż przed lądowaniem na nowojorskim lotnisku LaGuardia zapalił się lewy silnik. Podróżni na pokładzie doskonale widzieli, co się dzieje – byli przestraszeni mimo uspokajających komunikatów ze strony obsługi.

Niebezpieczny incydent potwierdzili specjaliści z Federal Aviation Administration. – W wyniku zdarzenia ranny został jeden z pracowników Delta Air Lines – powiedziała Kathleen Bergen z biura prasowego tej federalnej agencji. Nie uściśliła, czy obrażenia nastąpiły przypadkowo, podczas próby opanowania sytuacji przy pomocy pokładowego oprzyrządowania, czy też po szczęśliwym lądowaniu.

– Ostatecznie maszyna bezpiecznie znalazła się na płycie i nikt z pasażerów nie ucierpiał – dodała berden. – Wszyscy, którzy przebywali na pokładzie, czują się dobrze.

Jak przekazała Betsy Talton z Delta Air Lines, obecnie prowadzone jest dochodzenie, które pozwoli ustalić, co było przyczyną groźnego pożaru silnika.
Opol foto Dreamstime

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: