NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Przedłużony termin składania podań w CP-S. Centrum czeka na dyrektorów

Przedłużony termin składania podań w CP-S. Centrum czeka na dyrektorów

04.06.2014, godz. 19:46
Bożena Kamińska, C P-S, Polonia,
foto:

Ważna zmiana – jeszcze do poniedziałku, 9 czerwca członkowie Centrum Polsko-Słowiańskiego mogą przesyłać swoje podania, jeżeli chcą ubiegać się o miejsce w radzie dyrektorów czy komisji rewizyjnej tej największej polonijnej instytucji społeczno-kulturalnej. Początkowo termin określono na 2 czerwca.

W tym roku kończy się 4-letnia kadencja trzem dyrektorom: Danucie Bronchard, Jadwidze Ołdakowskiej oraz księdzu Józefowi Szpilskiemu. Natomiast trzyosobowy skład komisji rewizyjnej, zgodnie ze statutem CP-S wymieniany jest co dwa lata i w tym roku swoją pracę w tej komisji kończą: Halina Stępień, Wacław Szymankiewicz i Szczepan Janeczko.

Przypomnijmy, że osoby ubiegające się o miejsce w radzie dyrektorów i komisji rewizyjnej muszą być członkami CP-S minimum 2 lata i posiadać prawo stałego pobytu w USA.

Kandydaci swoje zgłoszenia mogą nadsyłać na adres: Komisja Nominacyjna - Centrum Polsko-Słowiańskie, 176 Java Street, Brooklyn, NY 11222 lub też e-mailem: pscwybory@polishslaviccenter.com lub poprzez fax: 718-383-5159. Wystarczy na zgłoszeniu podać dane personalne, wykształcenie i informacje o doświadczeniu w pracy społecznej.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: