NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Przed Polonią kolejne wielkie wydarzenie. Martyna Wojciechowska gościem Balu Podróżnika

Przed Polonią kolejne wielkie wydarzenie. Martyna Wojciechowska gościem Balu Podróżnika

10.01.2015, godz. 00:00
Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska foto:

To będzie doskonała okazja żeby osobiście poznać słynną polską podróżniczkę, dziennikarkę telewizyjną, redaktor naczelną polskiego wydania National Geographic – Martynę Wojciechowską. Gwiazda z Polski będzie gościem kolejnego polonijnego Balu Podróżnika!

Martyna znana jest chyba wszystkim telewidzom w Polsce. Prowadzi popularne programy - m.in. „Kobieta na Krańcach Świata”, „Misja Martyna” czy „Automaniak”. Jest autorką 10 książek. Jej prawdziwą pasją są podróże – Zdobyła m.in. tzw. Koronę Ziemi, a do tego nurkuje, bierze udział w rajdachi ( Dakar, czy Transsyberia). Słowem jest osobą niezwykłą. Kobietą pełną energii i w 100 procentach zaangażowaną w to, co robi.

Odwiedziła już ponad 100 krajów. W swoich programach udowadnia, że jest wrażliwa na losy ludzi, których spotyka. Wyjątkowo dobrze odnajdująca się w trudnych warunkach w każdym zakątku świata.

Martyna Wojciechowska niebawem odwiedzi . Już 14 lutego będzie gościem honorowym wielkiego XVIII Balu Podróżnika, który odbędzie się pod patronatem Ambasadora RP w USA.

Każdego roku organizatorzy, oprócz dobrej zabawy, gwarantują spotkanie ze znakomitymi gośćmi z Polski. Więc jeśli chcecie poznać polską prezenterkę telewizyjną, dziennikarkę, podróżniczkę i pisarkę koniecznie zarezerwujcie sobie czas 14 lutego i wybierzcie się na do głównej Sali Balowej Royal Manor w Garfield, New Jersey.

- Nasz bal jest organizowany dla uczczenia 19-lecia założenia Polonijnego Klubu Podróżnika. Jest to okazja do spotkania w towarzystwie ciekawych ludzi, których łączy pasja poznawania świata. Jest to dobry moment do podziękowania tym którzy wspomagają nasz Klub i z nami podróżują. Zapraszamy również polonijną młodzież – mówi nam Jurek Majcherczyk, organizator balu. – To zawsze wielkie wydarzenie w środowisku nowojorskiej Polonii, dlatego już dziś zapraszam na spędzenie tego jedynego w swoim rodzaju wieczoru w gronie podróżników i naszych gości – dodaje.

Tradycyjnie uroczyste przyjęcie rozpocznie się od prezentacji multimedialnej.

- Nasz gość honorowy, którym w tym roku jest Martyna Wojciechowska, opowie wszystkim zebranym kim naprawdę jest. Jak zawsze będzie intrygująco i ciekawie – zachęca Majcherczyk.

Zabawa taneczna będzie trwała do 3:00 nad ranem, a do tańca przygrywać będzie zespół Zambrowiacy.Bilety na XVIII Bal Podróżnika

$170 do 25 stycznia

$185 do 5 lutego

$140 dla młodzieży do lat 29 (zgłoszenie do 31 stycznia),

$100 dla młodzieży do lat 21 (zgłoszenie do 31 stycznia),

Check lub money order (wystawionym na P-A Travelers Club) należy wysłać na adres: Polish American Travelers Club P. 0. Box 3011 Wallinaton. NJ 07057

Informacje: 973-473-1249 lub e-mail: info@odkrywcy.com.

Bal odbędzie się w głównej sali balowej Royal Manor w Garfield, New Jersey

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: