NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Przed niedzielnym finałem Miss Universe. Nasza miss głoduje na Florydzie

Przed niedzielnym finałem Miss Universe. Nasza miss głoduje na Florydzie

24.01.2015, godz. 00:00
Marcela Chmielowska
foto:

Już w niedzielę na Florydzie w finale konkursu Miss Universe będziemy mogli piękną reprezentantkę Polski - Marcelę Chmielowską. Nasza rodaczka jest już po rozmowach z jurorami i - jak się nieoficjalnie mówi za kulisami - ma szanse… Marcela jest po raz pierwszy w Stanach i wszystko jej się tu podoba, no może poza jedzeniem.


- Tęsknie za pysznym jedzonkiem. Bardzo skromnie nas tutaj karmią. Mam wrażenie, że już schudłam – mówi  Marcela Chmielowska.

89 najpiękniejszych kobiet z całego świata jest już po rozmowach z jurorami. Marcela przyznaje, że czuła się bardzo swobodnie. Nie traktowała traktowała spotkania jak egzaminu. Na pytanie, co by zmieniła w polskim prawie gdyby mogła odpowiedziała ze wprowadziłaby surowsze kary dla mężczyzn, którzy stosują przemoc domową oraz za przestępstwa na tle seksualnym.

Marcela jest zauroczona Stanami.

- Bardzo mi się tu podoba pozytywne nastawienie otoczenia. Ludzie są uśmiechnięci, bezkonfliktowi i zawsze pomocni – opowiada.

Pasją naszej pięknej reprezentantki jest pomaganie ludziom i gotowanie. Po wyborach Miss Universe planuje stworzyć specjalny program, który pomoże dziewczynom pracować nad swoim wyglądem, ciałem i  uwierzyć siebie.

Konkurs Miss Universe odbywa się od 1952 roku i w wielu krajach uważany jest za najbardziej prestiżowy konkurs piękności na świecie. Nam nie pozostało nic innego jak trzymać kciuki za piękną polską reprezentantkę.

 

Marcela Chmielowska urodziła się 23 kwietnia 1991 w Nowym Sączu. Jest studentką ostatniego roku prawa w Krakowie. W 2011 roku zdobyła tytuł pierwszej wicemiss Małopolski, potem w finale Miss Polonia została drugą wicemiss. Ma 175 cm wzrostu i wymiary 86/61/94.

 

SK

 

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: