NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Przed nami największe wydarzenie sportowe w Ameryce, na które czkają nie tylko fani sportu, czyli Super Bowl.

Przed nami największe wydarzenie sportowe w Ameryce, na które czkają nie tylko fani sportu, czyli Super Bowl.

30.01.2015, godz. 00:00
Super Bowl
foto:

Jak co roku jest to prawdziwe święto a wszystko wokół niego jest super: począwszy od wrażeń i emocji sportowych, poprzez występy gwiazd i emisję oryginalnych reklam po... cenę. Jak podaje StubHub.com, w tym roku średnia cena za bilet to 3046 dolarów za bilet! Jak podaje CBS, dużo więcej trzeba zapłać jeżeli kupujemy na aukcji internetowej. W takim przypadku trzeba się liczyć z wydatkiem rzędu 17.800 a miejscówkę w dolnej, środkowej części stadionu.

Ale Super Bowl to nie tylko sport. Telewizyjną transmisję z meczu oglądają miliony ludzi, dlatego moment ten wykorzystują reklamodawcy, którzy są w stanie zapłacić każdą ceną za czas antenowy. Podczas przerw w meczu zaprezentowanych zostanie 28 marek. Emisja 30-sekundowego spotu reklamowego, w tym najlepszym czasie antenowym amerykańskiej telewizji, kosztuje 4,5 mln dolarów!

Podczas finałowego meczu zobaczymy między innymi spot T-Mobile, w którym wystąpi Kim Kardashian. Reklamować się również będą Victoria Secret, Budweiser, Bud Light, Kia, Mercedes-Benz USA, BMW.

Jak podaje  amNY w tym roku hymn Stanów Zjednoczonych zaśpiewa Idina Menzel, a w przerwie finału NFL wystąpią na żywo Katy Perry i Lenny Kravitz. 49 Super Bowl 2015odbędzie się 1 lutego. Transmisję na żywo z Super Bowl 2015 będziemy mogli oglądać na NBC.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: