NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Prywatne mieszkanie tajnym klubem dla panów Striptizerki po sąsiedzku

Prywatne mieszkanie tajnym klubem dla panów Striptizerki po sąsiedzku

24.09.2016, godz. 00:00
Instrukcja dla kobiet na urlopie: Striptease dla męża (może być dla swojego)
- Kobiecy striptease powinien być nieco bardziej teatralny niż męski, wykorzystaj więc krzesło czy zasłonę - radzi Kasia. foto:

Po co iść do odległego Go-Go Bar ze striptizem jak można zapukać do sąsiadek... Grupa kilku striptizerek, pracujących do tej pory w różnych miejscach – od klubów dla panów (głownie) po sprzątanie i prace jako kelnerki – założyły swój własny prywatny lokal.

Zamiast pracować dla kogoś, wynajęły dwupoziomowe mieszkanie na Bushwick. Za dnia mieszkają tam sobie wygodnie, a nocą – a właściwie ranem, bo od 4 am do 9 am – zamieniają dom w klub z egzotycznymi tancerkami. Są tam rury do tańczenia, wygodne kanapy i intymny pokój na prywatny taniec (lap dance) za 40 dolarów.  Czy to legalne?  Zapewne nie. Ale czy legalne jest stręczenie tancerkami i zarabianie na nich? Poza tym  – jak podaje „Daily News” – póki co skarg od sąsiadów nie było...  Informacje o „podziemnym” klubie przekazywane są przez klientów do kolejnych... W ten sposób wtajemniczeni podają dane, hasła i telefony dalej, tak by nowi klienci mogli się umówić.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: