NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Projektant Daniel Jacob Dali na salonach w LA

Projektant Daniel Jacob Dali na salonach w LA

05.03.2016, godz. 00:00
Daniel Jacob Dali w LA, Kalifornia, Iwona Burnat
Daniel Jacob Dali w LA, Kalifornia, Iwona Burnat foto:

Znany, utalentowany i zaprzyjaźniony z Czytelnikami „Super Expressu” młody polski projektant Daniel Jacob Dali w dalszym ciągu „zawojowuje” Amerykę. Po nowojorskim Tygodniu Mody oraz szaleństwach w ulubionych sklepach i butikach, wybrał się do słonecznej Kalifornii.

Zaraz po powrocie podzielił się z nami wrażeniami. – Poznałem mnóstwo wspaniałych ludzi z pierwszych stron gazet. Byłem na specjalnym koncercie Lady Gaga i Eltona Johna – mówi Daniel Jacob Dali, dodając, że było to dla niego wielkie przeżycie.
Polski projektant miał też okazję być na prywatnej imprezie dzień przed Oscarami z takimi nazwiskami jak Oprah Winfrey, Lady Gaga, Lana del Rey i cała reszta śmietanki aktorów i piosenkarzy. – Poznałem również wspaniałą Lise Vanderpump z programu Housewives of Beverly Hills wraz z jej mężem. Przy okazji tego pobytu mogłem zobaczyć Hollywood od strony życia prawdziwych gwiazd. Dziękuję za to Iwonie Burnat i jej mężowi Reggiemu Benjaminowi, gwiazd programu Żony Hollywood. Zabierali mnie wszędzie ze sobą i oczywiście nie zabrakło ich  psa Toby the Pomsky. Czułem się wyjątkowo mając okazję być w los Angeles – mówi na koniec Daniel. 

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: