NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Poszukiwana 11-latka z New Jersey znaleziona martwa pod domem. 18-latek z zarzutem morderstwa

Poszukiwana 11-latka z New Jersey znaleziona martwa pod domem. 18-latek z zarzutem morderstwa

15.07.2017, godz. 00:00
Abbiegail Smith
foto:

Tragiczny finał poszukiwań zaginionej 11-latki z New Jersey. Po 15 godzinach od ich rozpoczęcia śledczy odnaleźli ciało Abbiegail Smith za domem gdzie mieszkała. Dziecko zostało zamordowane. W piątek policja aresztowała 18-letniego sąsiada dziewczynki, a prokurator postawił mu zarzuty zabójstwa.

Martwa dziewczynka leżała na tyłach budynków kompleksu mieszkaniowego Hancock Arms Apartments w Keansburg, gdzie mieszkała razem z matką.
Abbiegail Smith ostatni raz była widziana żywa w środę, gdy około 7.45 pm wychodziła z mieszkania. Godzinę później zaniepokojona matka zadzwoniła na policję, by zgłosić zaginięcie. Ciało dziewczynki odnaleziono w czwartek przed południem. Prokurator Monmouth County Christopher Gramiccioni od początku twierdził, że to pojedyncza zbrodnia. – Nie mamy żadnych podstaw sądzić, że to początek serii. Rodzice nie muszą się obawiać, że na ich dziecko czyha jakiś oprawca – mówił na konferencji. Po serii przesłuchań na osiedlu, w piątek po południu policja aresztowała 18-letniego Andresa Erazo, ktory jest sąsiadem dziewczynki. Śedczy nie podali szczegółów, ale zdobyte przez nich informacje były na tyle mocne, że prokurator oskarżył 18-latka o morderstwo. Władze szkoły, gdzie uczyła się dziewczynka, wydały oświadczenie, wyrażając ból po stracie Abbiegail i współczując jej bliskim.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: